fbpx

Full Stack Devolper

Jesteśmy wiodącym dostawcą oprogramowania w obszarze controllingu HR i planowania kosztów personalnych. Jako jednemu z nielicznych specjalistów udaje nam się łączyć mocne strony naszego sprawdzonego standardowego oprogramowania 4PLAN HR ze złożonymi wymaganiami klientów, aby zapewnić maksymalną produktywność. Nasze doświadczenie opiera się na wielu pomyślnie zrealizowanych projektach dla średnich i dużych firm. Ponad 200 klientów z różnych branż zaufało naszej wiedzy jako doświadczonego partnera.

Stanowisko & zadania

  • Pracujesz wraz ze swoim zespołem nad dalszym rozwojem naszego produktu 4PLAN HR
  • Samodzielnie piszesz nowe funkcje począwszy od wyszukiwania w bazie danych, poprzez kod serwera, a skończywszy na interfejsie webowym.
  • Twoje doświadczenie w analizie, projektowaniu i wdrażaniu stanowi Twój wkład w rozwój produktu

Twój profil

  • Ugruntowane doświadczenie w tworzeniu klientów web przy użyciu nowoczesnych frameworków webowych, najlepiej z wykorzystaniem Angular
  • Doświadczenie z .NET Core lub .NET Framework, a także T-SQL jest mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym
  • Sposób myślenia zorientowany na rozwiązania i procesy
  • Szybkie zapoznanie się ze złożonymi zagadnieniami poprzez ustrukturyzowany i samodzielny sposób pracy
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie co najmniej B2, umożliwiającym komunikację z zespołem

Co oferujemy

  • Dynamiczne i elastyczne środowisko z przestrzenią na własne pomysły
  • Wysoki potencjał rozwoju
  • Intensywne wdrażanie – dbamy o Ciebie i dajemy Ci czas, którego potrzebujesz
  • Miła atmosfera w zespole programistów, konsultantów i specjalistów IT
  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin i wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • praca mobilna – nasze wyposażenie techniczne pozwala na swobodny wybór miejsca zamieszkania na terenie Niemiec lub Austrii
  • JobRad, członkostwo w Urban Sports Club i inne benefity dla Twojego zdrowia
  • 30 dni urlopu

Czy to brzmi dobrze? Czekamy zatem na Twoją aplikację. Prosimy o przesłanie Twoich dokumentów, w tym informacji dotyczących oczekiwań płacowych i najwcześniejszej możliwej daty rozpoczęcia pracy, pocztą elektroniczną na adres: personal@software4you.com

Scroll to Top